2020 Trend Kadın Ayakkabı Modelleri

  • Beğen
    Loading...

2020 Trend Kadın Ayakkabı Modelleri

Gün geçtikçe moda değişiyor. Ortaya her gün farklı trendler çıkıyor. Elbiseler, ayakkabılar, çantalar, aksesuarlar ve daha pek çok kadın eşyası moda oluyor. Bazı kadınlar klasik şeylerden vazgeçmezken, bazıları sadece modayı takip ediyor. Modaya ne uyuyorsa sadece o eşyaları kullanan kadınlar var. İlkbahar ve yaz sezonlarında genelde babetler, sandaletler tercih edilmektedir. Spordan ve rahatlıktan vazgeçemeyenler ise sneaker modellerini tercih etmektedir. 2020 trend kadın ayakkabı modelleri de yine çeşitli modellere ev sahipliği yapmaktadır.

2020 İlkbahar Yaz Kadın Ayakkabıları

2020’de ilkbahar ve yaz mevsimlerinde her tarza ve zevke hitap eden ayakkabı çeşitleri mevcuttur.

Bu ayakkabı çeşitleri şöyle sıralanabilir;

  • Platform topuklu
  • Düztaban ayakkabı
  • Bileğe dolanan espadriller
  • Parmak arası terlik
  • Gladyatör stili sandalet
  • Loafer

Bu ayakkabı modelleri 2020 ilkbahar yaz sezonunda sık sık karşımıza çıkacak. Bazıları rahat modeller iken, bazıları özel günlerde tercih edilebilir.

Platform Topuklu

Asla modası geçmeyen platform topuklu ayakkabılar 2020’de de trend kadın ayakkabıları içerisinde yer almaktadır. Rengarenk platform topuklu ayakkabılarınızla dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz.

Düz Taban Ayakkabı

Düztaban ayakkabılar sandalet modelleri gibi salaş değildir ancak hem çok rahat hem de çok şıktırlar. Bilekten bağlamalı modelleri en popülerleri olmaktadır. Oldukça zarif olan bu modellerin dilerseniz hafif topuklu çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Elbise ve eteklerle çok uyumlu olabilir.

Bileğe Dolanan Espadriller

Bahar ve yaz aylarında tercih edebileceğiniz diğer rahat model ise espadrillerdir. Espadriller Çok rahattırlar ve her kıyafetle rahatça kombin yapılabilir. Bilekten bağlamalı modeller sizi daha ince ve uzun gösterecektir.

Parmak Arası Terlik

En rahat model parmak arası terlik olabilir. Terlik her ne kadar çok günlük gibi dursa da taşlı ve parlak parmak arası terlikleri en sevdiğiniz kıyafetlerinizle giyebilirsiniz.

Gladyatör Stili Sandalet

İlkbahar yaz sezonunun vazgeçilmezi her zaman sandaletler olmaktadır. Dilediğiniz renklerdeki gladyatör stili sandaletlerle tarz sahibi olabilirsiniz.

Loafer

Koyu renk loaferler de bu sezonun vazgeçilmez parçalarından birisidir. Kot veya ince kumaş pantolonlarla çok uyumlu bir kombin oluşturabilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.